0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Повеќенаменски бензински тример за трева ТU-МТ430

ISKRA Повеќенаменски бензински тример за трева ТU-МТ430

14690 ден

SKU: 3830042565642 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Волумен на моторот: 42,7 cm3
Моќност: 1,35 kW (1,8 KM)
Број на вртежи на моторот:
глава со навој: 6525 вртежи во минута
главата на ножот: 6900 вртежи во минута
Тип на мотор: двотактен
Капацитет на резервоарот за гориво: 1.2L
Должина на рачка: 855 мм
Тип на рачка: со две рачки
Навои: Ø 430 mm
Нож: ø 255 mm
Димензии на пакувањето (во милиметри): 300 (Д) x 270 (Ш) x 1120 (V)
Нето тежина: 14,5 кг
Бруто тежина: 15,7 кг
Вклучени додатоци:
Додаток со глава со нож за сечење
Додаток со нож
Додаток со продолжна рачка
Додаток со пила
Додаток со ножици за жива ограда
2 години гаранција

0