0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Плинска скара GR 810

ISKRA Плинска скара GR 810

2990 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Моќност: 2.55kW
Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm
Отстранливa емајлиранa плотна со рачки
Пренослива и лесна
Регулатор на притисокот за плин
За надворешна употреба
Поврзување за гас: 8 mm
Притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37
Димензии на пакување (во мм): 459 (H) x 463 (Ш) x 141 (Д)
Тежина: 6,11 кг
2 години гаранција

0