0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Пегла SL 2088A

ISKRA Пегла SL 2088A

1190 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Пегла на пареа за алишта

Моќност: 2000W
Напон: 220-240V, 50Hz
Капацитет на канистерот за вода: 200 ml
Керамичка површина
Испуштање на пареа
– вертикално
– нормално: 8-15 g/min
– интензивно: 0.3-0.8 g/tlak
Прскање вода
Термостат
Функција – самочистење
Димензии: 260x113x146 mm (V x Š x D)
Тежина: 0.9 kg
Должина на ел. кабел: 1.9 m
Дозер
2 години гаранција

0