0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Панелка SCF 2003

SENCOR Панелка SCF 2003

1540 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: бела
3 степени на греење – 750/1250/2000 W
Заштита од прегревање
Максимална моќност 2000 W
Брза и лесна монтажа за на зид
Постојано контролиран термостат
Индикатор за светло на сијалицата за греење
Интегрирана рачка за лесно пренесување на уредот
2 години гаранција

0