0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Мултифункционален пекач HP MT01

ISKRA Мултифункционален пекач HP MT01

3990 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Iskra HP-MT01 е исклучително корисна алатка која сигурно ќе најде место во секоја кујна. Тој нуди 8 различни начини за подготовка на храна, сите во еден уред.

Пекачот овозможува затоплување, вриење, парно готвење, бавно готвење, печење и пржење. Сето ова го обезбедува моќен грејач од 1400 W, кој може да се контролира со копче за повеќе функции и да ја прилагоди температурата. Исто така може да се пофали со индикатор за греење, 5-литарски контејнер, практични рачки за носење и додатоци направени од кошница за пржење со рачка и решетка за пареа.

Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz
Моќност на котелот: 1400 W
Волумен: 5 L
Индикатор за статус на греење: Да
Рачки за носење: Да
Тежина: 4,25 кг
2 години гаранција

0