0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Мотокултиватор HG60T

ISKRA Мотокултиватор HG60T

18990 ден

SKU: 3830042560098 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Четиритактен, 139 cm3, 2,5 kW мотор со воздушно ладење
1,6 lit. Капацитет за гориво,
0,55 lit. Капацитет за масло
600 mm ширина на ротирачкиот прекопувач,
260 mm длабочина на орачот со 127 mm (5’) дијаметар,
42 mm (1,65’) ширина на тркалото
Максимален агол на навалување – 20 c
Тежина – 35,6 kg
Лесен за управување и движење
Чекор по чекор инструкции за склопување вклучено во кутијата
Препорачано оддржување на моторот вклучено во инструкциите
2 година гаранција

0