0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Миксер со сад S1A

ISKRA Миксер со сад S1A

1990 ден

SKU: 3830038915062 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Рачен миксер Искра S1A
Јачина 200 W
Пет брзини
Силен, лесен и тивок
Погоден за лева и десна рака
Ергономски дизајниран
Издржлива пластика
2 години гаранција

0