0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Мини тостер SM 2 WH

ISKRA Мини тостер SM 2 WH

990 ден

SKU: 3830042564904 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Моќност: 800W;
Нелепливи плочки;
Светлосен индикатор;
Изолирана горна површина за заштита од висока температура
За два тост сендвича во триаголен облик
Боја: бела
2 години гаранција

0