0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Мини тостер MG-2 WH

ISKRA Мини тостер MG-2 WH

990 ден

SKU: 3830042564942 Категории: , , Ознака:
Опис

Опис

Моќност: 800W;
Нелепливи плочки;
Светлосен индикатор;
Изолирана горна површина за заштита од висока температура;
Боја: бела
2 години гаранција

0