0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Мини тостер MG-2 BL

ISKRA Мини тостер MG-2 BL

990 ден

SKU: 3830042564928 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Моќност: 800W;
Нелепливи плочки;
Светлосен индикатор;
Изолирана горна површина за заштита од висока температура;
Боја: црна
2 години гаранција

0