0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Мини шпорет HL38RCT WH

ISKRA Мини шпорет HL38RCT WH

5990 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Мини шпорет со електрични плочи
Моќ 2000 W (голема плоча – 1000 W Ф187mm, мала плоча – 600 W Ф155mm
Напон 220-240V~50/60Hz
Зафатнина 38 Lit.
Димензии: 520mm(Д) x 380mm(Ш) x 380mm(В)
Димензии на рерна: 380mm(Д) х 350mm(Ш)
Подесување на температура од 100 до 230 C
3 подесувања на рерната (Горен греач + ражен, Долен греач, Два греачи + ражен)
Функција со тајмер од 0 до 60 мин. со аларм
Функција за ражен
Функција за кружење на воздух
Грејни елементи од не’рѓосувачки челик
Додатоци (Тава, Решетка со држач, Ражен со држач)
2 години гаранција

0