0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Миксер SW 709WH

ISKRA Миксер SW 709WH

1490 ден

SKU: 3830042568315 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Волтажа :220-230V~50Hz
Јачина: 200-300W
Пет брзини
Турбо копче
Куќиште со ергономски облик изработено од отпорна пластика
Додатоци:
– 2 стандардни мешалки
– 2 мешалки за тесто
Димензии на кутија: 200(Д) x 95(Ш) x 150(В)
Нето тежина: 0,7 kg
Бруто тежина: 0,8 kg
2 години гаранција

0