0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Миксер со сад S3A

ISKRA Миксер со сад S3A

1990 ден

SKU: 3830038915130 Категории: , , Ознака:
Опис

Опис

Рачен миксер Искра S3A
Јачина 150-200 W
Пет брзини
Силен, лесен и тивок
Погоден за лева и десна рака
Ергономски дизајниран
Издржлива пластика
2 години гаранција

0