0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

ISKRA Миксер S1

1390 ден

SKU: 3830042565697 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Рачен миксер Искра S1
Јачина 150-200 W
Пет брзини
Силен, лесен и тивок
Погоден за лева и десна рака
Ергономски дизајниран
Издржлива пластика
Намотување на кабелот кон апаратот
2 години гаранција

0