0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Маслен радијатор YL-B07FT-11

ISKRA Маслен радијатор YL-B07FT-11

4490 ден

SKU: 3830042565192 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

3 топлински поставки 800W / 1200W / 2500W + вентилатор 400W
11 ребра за греење
24ч тајмер
2 години гаранција

0