0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Маслен радијатор YL-B28-11

ISKRA Маслен радијатор YL-B28-11

3990 ден

SKU: 3830042565178 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

3 подесувања на топлина 800W / 1200W / 2500W
Поставување на термостат
Тројна заштита од прегревање
Светлосни прекинувачи со индикатор
Тестиран под притисок
Нежните тркала за подобра мобилност
Помошна рачка
Складирање за кабелот за напојување
11 забиени ребра
Димензии на пакувањето (во милиметри): 510 (D) x 160 (W) x 655 (V)
Нето тежина: 4 kg
Бруто тежина: 5 kg
2 години гаранција

0