0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Машинка за шишање RFC-1306

ISKRA Машинка за шишање RFC-1306

1490 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz,
Моќност: 5W
3 во едно – за коса, брада и тело
Прилагодлива должина на сечилата со регулатор,
2 чешли за потстрижување
Индикатор за полнење
Литиум-јонска батерија на полнење
Погоден за влажна употреба
Може да работи и на кабел и на батерија
2 години гаранција

0