0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Машинка за шишање на домашни миленици QR PET2506

ISKRA Машинка за шишање на домашни миленици QR PET2506

1990 ден

Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Во топлите денови, олеснете му на вашето милениче со потскратување на влакната од крзното.
Оваа машинка за шишање, и потстрижување, овозможува работа во тивок режим, за да не го вознемирува миленичето.
Сечивата се од хигиенски не’рѓосувачки челик, кој не ја иритираат кожата, и го отсекува влакното со претцизност и острина.
Има 4 додатни чешли со различна големина, наменети за секој тип на крзно со различна должина.
Доаѓа во куфер од полу-тврда пластика во кој се складира, и повеќе додатоци.

Моќност и напон – 12W , 220-240 V ~ 50 Hz
Лесна и тивка
4 Додатни чешли
Додатоци – ножици, самочистечка четка, чешел за порамнување, турпија за нокти
Додатоци за оддржување – Пластичен куфер, масло за сечива, четка за чистење сечива, заштитник на сечива
Боја: сина
2 години гаранција

0