0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Mашина за сецкање FS-9017A

ISKRA Mашина за сецкање FS-9017A

4490 ден

SKU: 3830042566267 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Моќност: 150W
Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Сечило: 189mm дијаметар
Сечило од нерѓосувачки челик
Должина на сечење: 160-170mm
Подесување на дебелина на сечење: 0-20mm
Работен циклус cca.4min
Алуминиумско куќиште
Држач за храна
Лизгач за храна
Нелизгачки ногарки
Едноставно управување
Димензии на кутија: 252mm (Д) x 388 mm(Ш) x 236mm (В);
нето тежина: 3, 98kg
Бруто тежина: 4,7kg
2 години гаранција

0