0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Купатилска греалка QH-1200CR

ISKRA Купатилска греалка QH-1200CR

1650 ден

SKU: 3830042566427  Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Напон: 220V-240V ~ 50Hz
моќност: 1000W-1200W
2 греачи:
Моќност 1: 600W
Моќност 2: 1200W
Монтажа на ѕид
Повлечете го кабелот за да се вклучи
Заштита на влага (IPX4)
Димензии на пакувањето (во мм): 570 x 130 x 162
Нето тежина: 1,45 kg
Бруто тежина: 1,78 kg
2 години гаранција

0