0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Кујнска вага GKS1561 AP

ISKRA Кујнска вага GKS1561 AP

890 ден

SKU: 3830042565420 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Максимално оптоварување: 10 кг
Точност: 1г
Калено стакло со дијаметар од 4 мм
Контролен панел тач
LCD осветлување
Копче за преклопни единици: грам, Паунд, Унца, милилитар
TARE функција
Автоматско исклучување
Гумени ногарки
Индикатор за преоптоварување и празна батерија
Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено)
Димензии (во мм): 230×160 mm
Димензии на пакувањето: 168 (Д) x 30 (Ш) x 240 (V)
2 години гаранција

0