0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Калорифер FH 08

ISKRA Калорифер FH 08

990 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Напон: 220V-240V~50/60Hz
Моќност: 2000W
2 јачини: 1000W – 2000W
3 функции на дување: ладно, топло, жешко
Функција за одржување на топлина
Заштита од прегревање
Заштита од превртување
Термостат
Индикатор
Должина на кабел: 1,5m
Димензии на пак (mm): 265 (D) x 130 (Š) x 285 (V)
Нето тежина: 0,9 kg
2 години гаранција

0