0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Кафемат за филтер кафе CM 108

ISKRA Кафемат за филтер кафе CM 108

1390 ден

SKU: 3830042564966 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Моќност: 800 W
резервоар за вода: 1.25l
Грејач за складирање на топлина
кафе филтер за перење што може да се мие
Обележување на нивото на водата
Стаклена чашка за кафе
До 10 шолји кафе
Лесен за употреба
Димензии на пакувањето (во милиметри): 244 (Д) x 200 (Ш) x 323 (V)
Нето тежина: 0,96 кг
Бруто тежина: 1,04 кг
Пакување отворено пакување
EAN код за надворешно пакување: 3830042564973
Димензии на кутијата (во mm): 622 (D) x 262 (W) x 666 (V)
Количина: 6 парчиња / картон
Нето тежина: 8,1 кг
Бруто тежина: 11 кг
2 години гаранција

0