0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Халогена греалка HH-09

ISKRA Халогена греалка HH-09

1990 ден

SKU: 3830042562054 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Греалката работи со моќност од 1600 W и нуди можност за греење помеѓу четири грејни сили. Се состои од четири моќни греачи и нуди широк спектар на флуктуации.
Се карактеризира со повторувачка функција на осцилација и куќиште отпорно на топлина.
Исто така обезбедува посебна заштита од преоптоварување.

Овој грејач е одлично решение кога имате потребата за греење само на одредени простории и е лесна за движење.

Напон: 220V – 240V ~ 50 / 60Hz
Моќност: 1400W – 1600W
4 греачи (можност да се вклучи секој греач посебно)
Функција за повторлива ротација
Должина на кабел: 1,5м
Димензии: 350 x 165 x 565mm
Тежина: 1kg
2 години гаранција

0