0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Конвекторска греалка DL08 Turbo and Timer

ISKRA Конвекторска греалка DL08 Turbo and Timer

2390 ден

SKU: 3830042562085 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Моќност: 1700-2000W
Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
Самостоен
Автоматско зачувување на топлина
Термичка заштита • термостат
Индикатор за состојба
Рачки за носење
Часовник
Димензии на кутија (во mm): 725 (Д) x 135 (Ш) x 475 (В)
Тежина на апаратот: 3,2 kg
Бруто тежина: 3,8 kg
2 години гаранција

0