0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Грбен бензински тример за трева BG-TU430

ISKRA Грбен бензински тример за трева BG-TU430

10990 ден

SKU: 3830042565673 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Карактеристики на производот
Волумен на моторот: 42,7 cm3
Моќност: 1,35 kW (1,8 KM)
Број на вртежи на моторот:
Глава на конец: 6525 вртежи во минута
Главата на ножот: 6900 вртежи во минута
Тип на мотор: двотактен
Капацитет на резервоарот за гориво: 1.2L
Должина на косење прачка: 1500 mm
Вид на рачка: со две раце
Раководител со навој: 430 mm
Глава на ножот: 255 mm
2 години гаранција

0