0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

ISKRA Фен RH 1827M 5

1490 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Стилски, полу-професионален фен за сушење коса
Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика.
Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење
Напон: 230V~50Hz
Моќност: 2200W
2 променливи брзини
3 подесувања за температура
Копче за дување ладно
Генератор на негативни јони
Лесен и тивок
Боја: кафена
2 години гаранција

0