0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

ISKRA Фен RH 1818-1

990 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Стилски, компактен травел фен за сушење коса, со рачка на преклопување и лесен како пердув
Долг кабел, гајка за закачување
тело од високо квалитетна пластика
Моќност: 1200W
2 променливи брзини
Рачка на преклопување
Компактен
Јамка за закачување
Лесен и тивок
Боја: црна
2 години гаранција

0