0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

ISKRA Фен RH 1558-1BL

890 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув
Достапен во црна боја
Долг кабел, гајка за закачување
Тело од високо квалитетна пластика
Моќност: 1000W
2 променливи брзини
Рачка на преклопување
Компактен
Јамка за закачување
Лесен и тивок
2 години гаранција

0