0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Електрична тава EPP-40-42-9

ISKRA Електрична тава EPP-40-42-9

2290 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Моќност: 1500W
Термостат со макс. температура од 240 ° C
Контрола на температурата
Нелеплива површина
Стаклен капак
Соодветна рачка
Лесно за чување
Ниска потрошувачка на енергија
Големина на панелот: ø 400 mm
Длабочина на садот: 90 mm
Димензии на пакувањето (во mm): 415 x 415 x 150
Нето тежина: 6,00 kg
Бруто тежина: 6,33 kg
2 години гаранција

0