0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Електрична тава EPP-40-42-7

ISKRA Електрична тава EPP-40-42-7

1990 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Моќност: 1500W
Термостат со макс. температура од 240 ° C
Контрола на температурата
Нелеплива површина
Стаклен капак
Соодветна рачка
Лесно за чување
Ниска потрошувачка на енергија
Големина на панелот: ø 400 mm
Длабочина на садот: 70 мм
Димензии на пакувањето (во мм): 415 (V) x 415 (W) x 140 (G)
Нето тежина: 4,00 кг
Бруто тежина: 4,25 кг
2 години гаранција

0