0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Електрична тава EPP-34-A

ISKRA Електрична тава EPP-34-A

1890 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Моќност: 1500W
Термостат со макс. температура од 240 ° C
Копче за прилагодување на температурата
Нелеплива површина
Стаклен капак
Удобни рачки
Лесно за чување
Ниска потрошувачка на енергија
Големина на панелот: ø 340 mm
Длабочина на садот: 70 мм
2 години гаранција

0