0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Електрична пила SF7J112 4

ISKRA Електрична пила SF7J112 4

5990 ден

SKU: 3830042562061 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Електрична моторна пила – карактеристики:
Работи на напон од 230-240 V ~ 50Hz – 2000 W
2200 W Јачина на моторот
7000 Вртежи во минута макс.
12 m/s брзина на ланецот
251 ml резервоар за моторно масло
406 mm (16″) големина на меч
112 dB(A) бучавост
4,9 kg тежина
2 години гаранција

0