0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Електрична панелка PN 2500 2,5kW

ISKRA Електрична панелка PN 2500 2,5kW

3390 ден

SKU: 3830042565161 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Моќност: 2500W
Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
Самостоен со можност за монтажа на ѕид
функција на чување на топлина
термичка заштита • термостат
Индикатор за статус
Димензии на пакување (во mm): 940 (D) x 120 (W) x 500 (V)
Тежина на апаратот: 2,5 кг
Бруто тежина: 2.9 kg
2 години гаранција

0