0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Електрична ножица за жива ограда HTEG61B-510

ISKRA Електрична ножица за жива ограда HTEG61B-510

2990 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Моќност: 550W
Напон: 230-240V ~ 50Hz
Брзина во празно: 1500 вртежи во минута
Должина на мечот: 510 мм
Дијаметар за сечење: Ø 16 mm
Должина на кабелот: 35 см
2 години гаранција

0