0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Електрична косилка за трева QT3023

ISKRA Електрична косилка за трева QT3023

4990 ден

SKU: 3830042569213 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење,
ќе ви овозможи професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена!

Моќност: 1000W
Напон: 230-240V ~ 50Hz
Максимална ширина на сечењето: 320 mm
Прилагодлива висина на сечење 3 позиции: 25/40/55 mm
Волумен на корпа: 30L
Пластично куќиште
2 година гаранција

0