0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Електричен тример за трева DT2140

ISKRA Електричен тример за трева DT2140

2990 ден

SKU: 3830042569183 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Напон: 230V-240V ~ 50Hz
Моќност: 550W
Брзина во празно: 10,000 вртежи во минута
Дијаметар за сечење: Ø 300 mm
Дијаметар на конец: Ø 1,6 mm
Телескопска рачка: 22 см
Должина на кабелот: 35 см
2 години гаранција

0