0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Електричен тример за трева DT2100

ISKRA Електричен тример за трева DT2100

1790 ден

SKU: 3830042569169 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Напон: 230V-240V ~ 50Hz
Моќност: 250W
Брзина во празно: 12.500 вртежи во минута
Дијаметар за сечење: Ø 220 mm
Должина на кабелот: 35 см
2 години гаранција

0