0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Ѕидна греалка PTC-2021L

ISKRA Ѕидна греалка PTC-2021L

2990 ден

SKU: 3830042562160 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Одлична ѕидна греалка, има регулација со далечинско.
Лесна за монтирање и оддржување, со модерен дизајн, и бела боја, која се вклопува во секој ентериер.
Моќност: 2000W
Топлинска моќност: 1000W, 2000W
Индивидуални копчиња за регулација
Заштита на мотор од прегрејување
Далечинско
Тајмер
Подесување на тајмерот: до 7.5h
PTC (керамика) грејач
Монтажа на ѕид
Димензии на кутијата (во милиметри): 260 x 570 x 170
Димензии (во милиметри): 240 (Висина) х 550 (Должина) х 130 (Длабочина)
2 години гаранција

0