0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Циклонска правосмукалка SL800 WH

ISKRA Циклонска правосмукалка SL800 WH

3990 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Моќност: 800W
Напон: 220V-240V ~ 50Hz
Капацитет на садот за прав: 2.5 L
Циклонска технологија
Лесно вадење на контејнерот
3 прилози
Должина на кабел: 4.3m
Боја: бело-црно
Енергетска ефикасност: A
Ниво на звук: 78 dB (A)
2 години гаранција

0