0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Брз полнач за батерија SF8M12508 Li-ON SF8M203-01

ISKRA Брз полнач за батерија SF8M12508 Li-ON SF8M203-01

7990 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz
Индикатор за полнење
Време на полнење: 2,5 ч
Литиум-јонските батерии се достапни одделно
Овој полнач е компатибилен со батеријата: ISKRA X-Cross Garden 36V SF8M12508
Димензии на пакетот (во мм): 145 (L) x 90 (W) x 205 (H)
1 годинa гаранција

0