0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Бензиска косилка за трева HG41PL-RV125

ISKRA Бензиска косилка за трева HG41PL-RV125

14990 ден

SKU: 3830042569107 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Одлична, бензиска косилка за трева од ISKRA.
Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење,
ќе ви овозможи професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена!

Волумен на моторот: 127,1 cm3
Тип на моторот: ЧЕТИРИ ТАКТЕН мотор
Режим на возење: на притискање
Моќност: 2,0 kW
Капацитет на резервоарот за гориво: 1.0L
Прилагодлива висина на сечење 7 позиции: 25-70 mm
Максимална ширина на сечењето: 410 mm
Обем на корпа за трева: 40L
2 години гаранција

0