0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Бензиска косилка за трева BN46PL-RV145

ISKRA Бензиска косилка за трева BN46PL-RV145

16990 ден

SKU: 3830042569114 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Одлична, бензиска косилка за трева од ISKRA.
Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење,
ќе ви овозможи професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена!

Волумен на моторот: 144,3 cm3
Тип на моторот: ЧЕТИРИ ТАКТЕН мотор
Режим на возење: на притискање
Моќност: 2,5 kW
Капацитет на резервоарот за гориво: 1.0L
Прилагодлива висина на сечење 8 позиции: 25-75 mm
Максимална ширина на сечењето: Ø 460 mm
Обем на корпа за трева: 62l
2 години гаранција

0