0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Бензиска косилка за трева LM51M

ISKRA Бензиска косилка за трева LM51M

13990 ден

SKU: 3830042562788 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Четиритактен OHV, 139 cm3, 2,6 kW (3,4 KM) мотор
Воздушно ладење
3000 rpm во празен од
1,6 lit. Рез. за гориво
0,55 lit. Рез. За масло
3 подесувања на висина за сечење 20-75 mm
510 mm (20″) ширина на сечивото
178 mm (7″) тркала
Погоден за тревници до 1600 m
2 години гаранција

0