0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Бензинска ножица за жива ограда ERO IE-HT262

ISKRA Бензинска ножица за жива ограда ERO IE-HT262

10790 ден

SKU: 3830042569091 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Капацитет на моторот: 25,4 см3
Тип на моторот: двотактен
Моќност: 0,7 kW
Должина на мечот: 694 мм
Капацитет на резервоарот за гориво: 0,32 L
Прилагодлива рачка: лево / десно 90 °
2 година гаранција

0