0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Батериски тример за жива ограда IX-HT36

ISKRA Батериски тример за жива ограда IX-HT36

7990 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА

Напон: 36V
Електричен мотор без четки
Брзина на мирување: 3300 вртежи во минута
Должина на сечење: 508 мм
Дијаметар за сечење: Ø 16 mm
Рачка од гума
Време на траење: 20-30 мин
Димензии на пакувањето (во мм): 1100 (L) x 255 (W) x 205 (H)
2 години гаранција

0