0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Батериски тример за трева IX-GT36

ISKRA Батериски тример за трева IX-GT36

5490 ден

SKU: 3830042569015 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
Напон: 36V
Електричен мотор без четки
Брзина на мирување: 7500 вртежи во минута
Макс. дијаметар на навој: Ø 1,6 мм
Дијаметар на косење: Ø 300 mm
Рачка од гума
Време на траење: 30-35 мин
Димензии на пакетот (во мм): 900 (L) x 205 (W) x 150 (H)
2 години гаранција

0