0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Батериски тример за трева IX-MT36

ISKRA Батериски тример за трева IX-MT36

11990 ден

SKU: 3830042569022 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
Напон: 36V
Електричен мотор без четки
Брзина на мирување: 7500 вртежи во минута
Продолжена навојна глава
– Макс. дијаметар на навој: Ø 1,6 мм
– Дијаметар за сечење: Ø 300 mm
Продолжено со метално сечило
– Дијаметар на сечилото: 5 255 mm
Рачка од гума
Време на траење: 30-35 мин
Димензии на пакувањето (во мм): 1020 (L) x 345 (W) x 205 (H)
2 години гаранција

0