0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Батериски повеќенаменски тример за трева IX-MT36A

ISKRA Батериски повеќенаменски тример за трева IX-MT36A

14990 ден

SKU: 3830042569053 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА

Напон: 36V
Електричен мотор без четки
Брзина во празно: 7500 вртежи во минута
Време на траење: 30-35 мин
Додатоци:
Продолжеток глава со конец
– Дијаметар за сечење: Ø 300 mm
Продолжеток глава со метално сечило
– Дијаметар на сечилото: 5 255 mm
Продолжеток – пила за гранки
– Дебелина на членот на ланецот: 1,3 мм (0,050 “)
– Чекор на ланец: 9.525 mm (3/8 “)
– Должина на мечот: 203 мм (8 “)
Продолжеток – ножица за жива ограда
– Должина на сечење: 400 мм
2 години гаранција

0