0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Батериски ножици за жива ограда N0E-11ET-3.6-B

ISKRA Батериски ножици за жива ограда N0E-11ET-3.6-B

2290 ден

SKU: 3830042563211  Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Напон: 3,6V
Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )
Вртежи во празно: 1000 / min-1
Ширина на сечење : 80 mm ( трева)
Должина на сечење : 110 mm ( ограда )
Додатоци за сечење ограда
Додатоци за трим
2 сечива
2 насоки на движење
Ергономска рачка
Сигурносен прекидач за закочување
2 година гаранција

0